0532 273 78 23
ikincieltelefon

İpad Tablet Alan Yerler

İpad Tablet Alan Yerler

Tabletler günümüz teknoloji harikası cihazlardır. Bu cihazlar ile bilişim dünyası ile ilgili bütün işlerimizi yapabiliyoruz. Tabletler, ram, hafıza ve çekirdek sayısına göre fiyatlanmaktadır. Ancak en önemli unsurları markalarıdır. Markası iyi olan tabletler biraz daha pahalıdır. Yeni aldığınız bir tablet, aldığınız andan itibaren ikinci el olur.

ikincielalanyerler

Bilgisayar, tablet, notebook ve ipad gibi elektronik cihazlarınızı da alan bu adres, cihazların özelliğine göre fiyatlandırma yapmaktadırlar. Günümüz ekonomik şartlarından dolayı, ikinci el alımı ve satımı çok genişlemiştir. Bu genişleme ile ikinci el alımları artmıştır. Gümüş ve antika sınıfına giren eşyalarınıza da uygun fiyatlar vererek, adresinizden alıyorlar.

Tabletinizi elden çıkarmak istediğinizde 2. El olarak firmamızdan yararlanmak için takip edilmesi gereken işlem sırası şu şekilde: Önce site iletişim bilgilerinden firmaya ulaşarak tablet özelliklerinden bahsediyorsunuz. Daha sonra yetkili kişi sizin için ürüne göre belli bir fiyat söylüyor. Anlaşma sağlandığı zaman bahsedilen il ya da ilçelere yetkili geliyor ve ödemenizi yaparak sizden tableti alıyor. Ancak fiyatlandırmada sorun çıkmaması için teknik özelliklerinin doğru aktarılması, söylenen özelliklerden başka bilinmeyen bir sorun oluşmaması gerekiyor. Yani karşılıklı dürüstlük esas alınması gerekiyor.

27 Temmuz 2016
5.094 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button