0532 273 78 23
ikincieltelefon

Macbook Alan Yerler

Macbook Alan Yerler

Macbook İmac Macbook Pro Macbook Air’iniz var ve Acilen nakit paraya ihtiyacınız mı var? Ya da elinizdeki 2.el apple macbook modelinizden acilen kurtulmak mı istiyorsunuz? Ya da kullanmak için artık çok hevesli değil misiniz? O halde uğramanız gereken en doğru adres ile karşı karşıyasınız. Tüm personelleri ve elemanları ile son derece kaliteli ve hızlı bir biçimde hizmet vermeye devam eden adrese dilediğiniz tüm

ikincielalanyerler

2.el macbook cihazlarınızı satabilirsiniz. İnternet adresine giriş yaparak iletişim telefonlarından temsilcilere ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız takdirde elinizdeki 2.el macbook modeli hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

MacBook Air’deki kompakt flash depolama sayesinde, büyük bir pil için oldukça geniş bir yer bulunur. Enerji açısından verimli beşinci nesil Intel Core mimarisiyle birlikte çalışan bu pil, bazı etkileyici rakamlara sahiptir. 11 inç model tek bir şarjla 9 saate kadar, 13 inç model ise 12 saate kadar pil ömrü sağlar. Bu, size tüm gün boyunca internette sörf yapmanız veya iTunes’dan film izlemeniz için gereken gücü sağlar. MacBook Air’i 3 saatten fazla uyku modunda tuttuğunuzda, pil ömrünü 30 güne kadar koruyabilen bekleme moduna girer.1 Ve Power Nap özelliğini etkinleştirirseniz, bilgisayarınız uykudayken bile yeni e-postaları ve takvim davetiyelerini alabilirsiniz.

 

27 Temmuz 2016
5.390 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button