0532 273 78 23
ikincieltelefon

Temizlik Robotu Alan Yerler

Temizlik Robotu Alan Yerler

İkinci el temizlik robotu alan yerler olarak tüm ihlas Aura Cleanmax , Rainbow , Libelle Sulu Otomatik temizlik robotlarınız değerinde nakit satın alınır. Nakite sıkıştınız ve elinizdeki temizlik robotunu satıp nakitemi çevirmek istiyorsunuz ikincielalanyerler.net olarak bizler temizlik robotlarınızı adresinize kadar gelip nakit satın alıyoruz.

ikincielalanyerler

Buharlı Temizlik Robotu gerektiğinde tek geçişte üç katlı bir yüzeyi temizler. Bu çok yönlü elektrik süpürgeleri, evde kullanım için idealdir. Basit, pratik, zaman tasarruflu ve kimyasal kullanmadan etkili bir temizlik sağlar.

Temizlik Robotu, kuru tip elektrik süpürgeleri ile buharın gücünü birleştirmiştir. Yerlerdeki kırıntıları vakumla çekebilir ve ardından kolay bir işlemle zemini ıslatıp sonra kurutabilirsiniz. Bu etkileyici ve çok yönlü makineler; her görev için özel tasarlanmış uygun aksesuarları ile tüm evleri herhangi bir kimyasal kullanmadan hızlı ve kolay bir şekilde temizler.

Rainbow, dünyanın çok-yönlü ve en güçlü temizleme sistemidir. Üreticisi Rexair, Rainbow sahiplerine hizmet ve destek sağlamakta kararlıdır. Aşağıda, Rainbow sahibi olmanın getirdiği faydalardan yararlanmanıza yardım edecek çeşitli kaynaklar bulacaksınız

28 Temmuz 2016
9.117 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button